Recital: POZYTYWKA

"Pozytywka" pełna piosenek które lubimy, piosenek z przymrużeniem oka, piosenek przy których odpoczywamy, przy których chcemy się przytulić do drugiej osoby. To piosenki takich autorów jak Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Marian Hemar, Wojciech Młynarski czy Julian Tuwim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy tylko nakręcić pozytywkę a Ona zacznie tańczyć i śpiewać. Agnieszka Różańska to aktorka o wielu twarzach, a każda piosenka to kilkuminutowy monodram, to historia czyjegoś życia czasami komiczna, często śmieszna, bywa, że nostalgiczna... w każdym razie nie jest nudna.

czas: 1:30

Skład:

Agnieszka Różańska - Wokal

Jacek Skowroński - Piano

Jarosław Buczkowski - Akordeon

Wojciech Sablik - Skrzypce

 

 

Recital: TAKA JESTEM

Utwory polskich autorów takich jak Wasowski, Przybora, Hertel, Hemar, Grechuta czy Osiecka.

 Wesoła opowieść o kobiecie i miłości. Kobieta, ktora zadziwia swoim myśleniem, zniewala wzrokiem i rozśmiesza swoją złością. A w miłości bywa zazdrosna, nieokiełznana, zaborcza, ale również czuła i wzruszająca.

czas: 1:30

Skład:

Agnieszka Różańska - Wokal

Jacek Skowroński - Piano

 

 

Recital: LATA '20, LATA '30

Wieczór z Piosenkami z okresu dwudziestolecia międzywojennego to dobry pomyśl by wybrać się w przeszłość gdzie kobiety zawsze były damami, a mężczyźni klękali przed nimi jak przed skarbem.

czas: 1:30

Skład:

Agnieszka Różańska - Wokal

Jacek Skowroński - Piano

Leszek Ranz - Bas

Andrzej Mazurek - Perkusja

 

 

Recital: SZCZĘŚLIWY PRZYPADEK - KOFTA

Został głównie w piosenkach i wierszach, to oczywiste. Przypomnimy także inne utwory, które pisał we współpracy z młodymi autorami, tworzącymi niezapomniane kabarety na scenie i w radiu. Kofta, pisywał też na zamówienie, przerabiał i adaptował stare teksty satyryczne, opracowywał nawet przedwojenne szmoncesy. Nasz program przekazuje odrobinę także tej sfery działalności Jonasza, bo doszliśmy do wniosku, że z różnych powodów warto. Zawsze warto znać Koftę!

czas: 1:30

Skład:

Agnieszka Różańska - Wokal

Andrzej Lajborek - Wokal, gitara

Jacek Skowroński - Piano

 

 

Zapraszam firmy oraz sprzedawców bezpośrednich na  szkolenia w zakresie autoprezentacji, poprawy wymowy, walki z tremą oraz techniki improwizacji.

 

Zapraszam też na kursy przygotowawcze na egzaminy do szkół teatralnych.

 

 

Kontakt:

 

e-mail: kontakt@agnieszkarozanska.pl